çok güzel hareketler bunlar

kanal d de çarşamba geceleri yayınlanacak olan, bkm mutfak oyuncularının skeçlerinin gösterileceği programdır. tam anlamı ile ne olduğunu bilmiyorum, uyandırdıkları intiba bu yönde. evet.
başarısız olan son bir demet tiyatro denemesinden sonra gerçekten tam tadı gelmiş bağımlısının çok olacağını düşündüğüm program. tolga çevik in programını anımsattı ama çok farklı tabii.
an itibarı ile kahkahalara boguldugum, iste frekansi tutturdular dedigim televizyon programi. bence bol izleyicili olacak. surdurulebilirligi var kanimca.
ayni guzellikte devam ettigi surece car$amba gecelerinden alinip cumartesi gecelerinle konulasi, iki bolum ust uste yayinlanasi cok guzel bir program olmu$.tiyatroya gidebilme imkani bulunmayan insanlarin evlerine bir nevi tiyatro sahnesi ta$imi$ program.gonul isterki ayni guzelligine hep devam etsin.
çarşamba akşamları kanal d’de yayınlanan gerçekten ’’çok güzel hareketler bunlar’’dedirten tiyatro programı.
son zamanlarda yapılmış en iyi televizyon mizah programı. yarın akşam 22:45 itibariyle yeni bölümü ekranlarda olacak.
sevimli karakterler barındıran,televizyon ekranına yeni yüzler kazandırabilitesi yüksek yeni nesil tiyatro/televizyon programıdır.
son zamanlarda televizyon icin yapilan en muhte$em program.tv’den nefret edenleri bile ekran ba$ina baglayabiliyor.harika olmu$ harika.
iste bu dedirttiler herkese. gercekten bu. sonunda, yillar sonra kaliteli bir seylerin de yapılabildigini gosterdiler herkese. takdir edilesi bir program. kesinlikle.
yılmaz erdoğan kişisinin çayırlarda çobanlık yapmasının daha uygun olduğu kanaatine varmamıza yardımcı olan programdır.
kendinden çok aynı adı taşıyan jenerik jingle’ı tarafımca beğenilip,karşılaştığım bazı kişi triplerine karşı bağıra bağıra ve el çırparak sölemeyi uygun gördüğüm son dönem programı.
0 /