classic plus card

Türk Hava Yolları ile uçup, uçuş kodunu bagajını verirken veya internette Miles&Smiles üyeliğine işlettikçe kazandığın miller belli bir oranı geçerse classic card'tan classic plus card'a yükseliniyor. tabi bunun için hesaplarıma göre, 2 yıl boyunca falan ayda ortalama 1 kere THY veya Anadolu Jet ile bir yerlere git gel yapmak gerekiyor yani kolay bir statü değil.
sonunda bu statüye hak kazanmışım ve aşağıdaki gibi bir mail geldi ;

Sayın ...

Miles&Smiles'da şimdi herşey sizin için daha avantajlı. Yeni kartınız Classic Plus size farklı güzellikler yaşatacak.

Türk Hava Yollarını tercih ederek kazanmış olduğunuz millerle Classic Plus üyeliğine geçmiş bulunduğunuzu bildirmekten mutluluk duymaktayız .

İç hat CIP salon kullanımı, iç hat "business" kontuarlarından check-in, fazla bagaj hakkı gibi Classic Plus kart avantajlarından yararlanabilmeniz için, üyelik ve bagaj kartlarınız adresinize gönderilecek olup, kartınız adresinize ulaşana kadar Miles&Smiles üyelik numaranızı kullanarak size özel tüm avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Kartınız 2 yıl boyunca geçerli olup, web sayfamız www.thy.com.tr ve 444 0 849 danışma hattımızdan kartınız ve programımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Miles&Smiles Programımıza gösterdiğiniz ilginin ve beraberliğimizin devamı dileğiyle...

Miles&Smiles Program Yönetim

** yani artık uçağımı fakirlerle aynı yerde beklemeyeceğim. cip salonunda votka portakalımı içerken deri koltukta bekleyeceğim. hahaha