cinemaximum

nasıl neden başlığı açılmamış hayret pek çok avm de olan düşük kaliteli, gereksiz pahalı, yarım saat reklam izletmesiyle ünlü firma.
trump towers istanbul şişli şubesinde ilginç bir şekilde bilet fiyatları, civardaki tüm şubelere göre çok çok daha ucuz olan ve reklam süresinin kısa olduğu söylenen sinema zinciri.

not: yarın akşam gidip deneyeceğim, daha önce hiç denemedim. salon, perde, ses sistemi kalitesini; reklam süresini ilk elden tecrübe etmedim henüz.

not 2: gittim gördüm. salon büyüklüğü, ses sistemi filan diğer standart cinemaximum salonlarından farklı değildi. son seans olduğu için mi, salon boş olduğu için mi bilmiyorum ama ortalıkta çalışan bile yoktu. kalabalık seanslarda operasyonel problemler yoksa, istanbul'un avrupa yakasında tercih edilebilecek bir salon.
filmden çok reklam izlediğiniz sinemalar zinciri.

ufak bir anı: ip man 3 ilk kez gösterime giriyor. cevahir şubesine gidiyoruz arkadaşla. bilen bilir sinema katinda masaj yapılan bir yer var. filme 10 dakika kala masaja oturdum. 20 dakika sürmesi gereken masaj yarım saati geçti nedendir bilinmez. ekstra para da talep etmediler. arkadaşım filmi kaçırıyoruz diye ağlıyordu en son. çıktık koştur koştur filme gittik. o kadar gec kalmamiza karşın, oturduk reklam izledik. en son millet alkışlarla protesto ettiydi. bu da böyle bir anımdır.

nacizane tavsiyem mümkün olduğunca uzak durmanız. insan kendini enayi gibi hissediyor ve ciddi sinir bozuyor. istanbul şisli-sarıyer bölgelerinde yaşıyorsanız epey alternatif var. cinemapink tavsiye edebilecegim işletmelerden . hem daha ucuz, hem koltukları daha rahat, reklamsız.