çetin doğan

özden örnek, ibrahim fırtına ve ergin saygun’dan sonra kendisi de gözaltına alınmıştır.

düzeltme: haberturk’un internet sitesi gözaltına alındı diyor, kanal ise gözaltı yok diyor. değişik.
buyur i$te, yeniden tahliye edildi. cetin dogan ile cezaevi arasinda direk bir otobus hatti olu$turulmali, bari bu kadarini yapsinlar adam icin.

kimi internet sitelerinde yeniden ne zaman tutuklanacagina dair bahisler coktan acilmi$ bile.
bodrum’dan istanbul’a hareket etmek için geldiği bodrum-milas havaalanı’nda gözaltına alınmış yeniden. dün akşam saatlerinde istanbulda adli tıp kurumu’nda sağlık kontrolünden geçirilmiş ve kalp krizi riskiyle yoğun bakıma alınmış.
bu ba$lik altindan da sayabilirsiniz bu komutan kac kere iceri alinmi$ ve ardindan kac kere serbest birakilarak yeniden gozlatina alinmi$.
bu adam hakkinda "cok uzerine gidiyorlar" diye soylenir dururdum, kac kere yakaladilar kac kere serbest biraktilar hed hed hodo.

ama $oyle bir $ey dikkatimi cekti.

101 asker hakkinda(ki bunlardan biri de cetin dogan) yakalama emri cikti, cetin dogan yakalandi ve $ak diye hastalaniverdi, tipki daha once gozlaltina alindigi zamanlarda oldugu gibi. evvelsi gun yakalama karari bir diger mahkeme tarafindan iptal edildi ve az once cetin dogan taburcu oldu, direk kameralarin kar$isina cikti. e hacim yogun bakimdaydin sen yogun yogun bakiliyordun, nasil ziplayiverdin hemen ayaga karar iptal edilir edilmez?

olanlar hakli, yakalama karari mantikli demiyorum asla, tamamen kar$isindayim tum bu olan bitenlerin ancak bir yandan da boyle basit oyunlar oynamiyor mu ismi buyuk kocaman insanlar, ben ona yaniyorum.
kanadalı bilimadamlarının yaptıkları; araştırmalara dayanarak
’lehte mahkeme kararlarının hastalıkların tedavisinde pozitif sonuçlar verdiğini’ tespit etti.alınan bilgilere göre bilimadamları bu deneyde kobay olarak çetin doğan’ı kullanmış.
28 şubat davası sonucunda once agirlastirilmis muebbet hapis cezasi aldi ancak iyi hali gozonunde bulundurularak muebbet hapis cezasina cevrildi cezasi. yasi ve saglik durumu sebebi ile henuz cezaevine gonderilmedi ancak yurtdisi yasagi konuldu ve karakola imza verme şarti getirildi. temyiz surecinden sonra yargitay da karari aynen onarsa muebbet hapis cezasi icin cezaevine girecek.