cem özer

parasiz kaldikca birilerine bok attigi ve bu sayede rant saglamaya calistigi iddia edilen cok itici ukala bir adam,eski tiyatrocu.
bir donem laf lafi aciyor programinda oldukca sukse yapmis, daha sonra karisinin golgesinde kalmis, oradan pek cikamamis, ardindan piyasadan bir sure silinip borclari sebebiyle elinde ne varsa satiliga cikarinca yeniden hatirlanmis, son olarak nasil olduguna akil erdiremedigim bir sekilde nurgul yesilcay ile evlenmis, yakinda da yeni karisi ile bir bebekleri olacak kisi. sanatci demek biraz zor kendisine. yanlis hatirlamiyorsam kaseti var, talk-show’u var, filmleri var ama hic birinde tam bir sanatci yok. boyle bir insan iste.. neredesin firuze’de muhasebeci rolune cok uyan bir karakteri oldugundan belki cok basariliydi sadece.
az konuşan, ancak konuştuğunda çok doğru şeyler söyleyen ve bu arada türkiye’nin en güzel ve şirin kadınlarından nurgül yeşilçay’ın kocası olma ayrıcalığına erişmiş şanslı insan, sempatik bir adam.
şu anda tv de gördüğümüz çoğu insanın zamanında ağabey ne olursun beni tv ye çıkart diye paçasına yapışıp yalvardığının unutulduğu, maalesef doğru projeler içinde olamadığından çaptan düşen ama bunun hala kaliteli ve başarılı olamayacağı anlamına gelmediği, en azından şu anda ben oyuncuyum diye ortalıkta dolaşanlardan kaliteli ve başarılı olacağını bildiğim oyuncu.
0 /