can sıkıntısı

perdeleri cekip karanliga burunmek,en can acitici sarkilardan olusan playlist,en uc sinirlarda kisa gezintiler,biraz huzursuzluk,biraz aglamak istemek ve azicik korku harmani.
kimi durumlar vardir ki keyif vermez insana..kimi zamanlar vardir ki ke$ke cabuk gecse der insan..hatta hic ya$amami$ olmai diler ya$anilanlari..kimi gunler vardir ki sevdiginden ayirir ailesinden ayirir ki$iyi..kimi saatler vardir ki ya$anmamasi ya$anmasindan evladir..i$te boyle zaman dilimlerinde ya$anan duygu sagnagidir can sikintisi.
dunyanin en siktiriboktan durumlarindan biri.aslinda insanin can sikintisina bile vakit bulamamasi lazim ama oluyor iste.
durum hic bir sey yapmamak, yapacak bir sey bulamamak sebebiyle gerceklesebilir. bu durumda belirgin bir cozum gorunmemekte ve yapacak iyi bir sey bulana dek devam etmektedir.annelerin canin sikiliyorsa odani topla ya da ders calis gibi onerileri ise akillara zarardir.
tam su anda ya birisi olsada sacma sapan tartisma yapsak olene kadar konussak sendromuyla icimi yakan kemiren ve hatta bitirmek uzere olan duygunun kisa ve oz aciklamasi.
yapilacak bir is bulamamaktan ve bulmamaktan, hicbir seyle oyalanma istegi ve imkani olmadigi icin duyulan tedirginlik ve bunalim takilma durumu.
iç geçirtir sürekli insana.zaman geçmek bilmez,yapacak bir şey de yoktur zaten darlandıkça darlanırsın,içtiğin sigaranın hesabını tutamaz raddeye gelirsin ama o his gitmez bir türlü.ne yapmak lazımdır, nasıl kurtulmak lazımdır bu illetten bilemez bir halde günü tamamlarsın.
yapacak bişey kalmadığında başıma gelen ve bazen düşünerek üstesinden gelebildiğim tiksindiğim bi ruh hali.
insanın saçmalamasına sebebiyet veren deli moduna sokan şeydir.mesela içilen sigaraların izmaritleriyle isim yazmaya çalışmak gibi.
ya da kalemin ucuna bağlanan iple balık tutmaya çalışmak gibi.
allah ıslah etsin
0 /