büşra pekin

biraz $i$man ama o $i$manlik kendisine oyle guzel bir hava katmi$ ki anlatilamaz.komedi alaninda turkiye’de yeri gogu inletecek bir potansiyele sahip.iki mimigi ile insani ikiye katlayabilecek kadar guzel bir performans sunuyor.tanrinin komedi dunyasina armagani.
son zamanlarda avrupa yakasındakı şahıka ve makbule den sonra turk tv lerıne kazandırılan yenı yetenek.oynarken gozunu kırpmadan ızlıyosun gercekten cok basarılı.umarım yenı yayın donemınde sacma sapan dızılerde gorunmez ve bu cızgıde devam eder.
bkm mutfak ekibi içersinde en aşık olunası eleman. bundan bi tane eve al canın sıkıldıkça sana esmanın share’i ni oynasın o derece yane.
oyle guzel bir yuzu ve oyle guzel bir gulu$u var ki, biraz zayiflamaya kalksa kesinlikle bu kadar guzel olamazdi. kilonun yaki$tigi cok nadir insanlardan.
kendisi ile gecen gün hava alanında tanıştık. burnu büyük olmayan ekrandan göründüğünden daha zayıf. az kaprisli bir bayan. vallahi.
bacaklari guzel, yuzu cok guzel ve sempatik, o bel ile kalca kismini ne yapacagiz onu hic bilemiyorum. hani biraz zayiflasa yok mu ya, biraz ama cok degil.
ses tonuna bayiliyorum bu kizin. kimi zaman skeclerde ic ses di$ ses falan konu$uyor ya, eriyip bitiyorum ben burda resmen. bak bu skecte var misal o tarz bir konu$ma.

http://www.cokguzelhareketlerbunlar.com/skec.asp?skecid=183
güzel falan değil bu hatun, gayet orta halli ve sıradan hatlara sahip ortalama biri ve bana sorulursa da pekala çirkin.
yeteneği orta hallidir ama komik tiplere girişinden midir nedir, yasemin yalçın bir kadın olarak ne kadar çekiciyse bu da ancak o kadar çekicidir.
oyunculuğa doğmuş bu kadın, gerçekten.

muhteşem rol yapıyor. günümüzde bir çok büyük sanatçıdan bile iyi denebilir. keşke muhteşem yüzyıl’da kadrolu oyuncu olarak kalabilse...
bu kizin bacaklari iyiydi guzeldi bir donem, ne yedi nasil yapti bilmiyorum ama baldirlar naim suleymanoglu’nun baldirlari ile rahat kapi$ir bir hal almi$. 1,85 boyunda bir hayli iri bir adamim, benim baldirlarim yemin ederim yok o kadar. duzeltsin onlari, olmaz oyle. o ne lan!
#1059531 den yola çıkarak daha önce hiç kadın gözüyle bakmadığım oyuncu.

izleyeni de kendi işine o kadar odaklamış ki ben hep güldüm ona hala daha gülerim.
lan ben de mi bir problem var acaba diye de sormuyor değilim kendi kendime.

acaba çok seksi olup bu şekilde işini de çok iyi yapsaydı falan var mı ki öyle biri, düşünemedim şimdi, cümle de çok devrik oldu zaten.
0 /