uranüs

baştan söyleyeyim dalga geçmek için yazmıyorum. sizinle dalga geçilen bir duruma uyandırmak için yazıyorum.

uranüs'ün kötü kokmasının nedeni uranüs'ün "ur anus" yani "your anus" olması .. böyle isim verdikleri bir gezegenin "kötü kokması" geçilen dalganın bir parçası.

bir kez daha not ediyorum. şaka olsun diye yazmıyorum.. bu dünyada gözünüze sokulan her şeyin size çekilen bir psikolojik operasyon olması ihtimalini düşünün diye yazıyorum..

http://time.com/5252381/uranus-stinks-smell/

soyut şeyler.. makara kukara kakara filan diyebilirsiniz tabi.. keyfiniz bilir.

somut sorulara somut yanıtlarla kapak takmak isteyen dostlar kendilerini deneyebilirler.
(bkz:#1147677)
(bkz:#1146573)

trt çizgi filminde eşekle ilişkiye girilmesi

nasil bir ulke olduk, nasil bir nesil yetistirmeye calisiyoruz yemin ederim ben bilemedim, anlamadim. bildigin trt cocuk kanalinda bir cizgi filmde elemanin teki kavramis esegin belini yaldir yaldir goturuyor. lan nedir bu? nasil bir seydir bu? kiyamet alametleri dedikleri boyle seyler olsa gerek. video asagida, 5:39 dan itibaren dikiz.

history channel

uzun süren işsizlik süreci içinde iseniz bu tarz tv kanalındaki programlar tam bir kurtarıcı oluyor. hayatımda 100 saat tv izlediysem herhalde 50-60 saatini kendisine harcamışımdır.

world of warcraft

şu sıralar battle for azeroth paketi ile yeniden kendini güncelleyen oyun. bir süredir oynuyorumdur bu oyunu. en sevdiğim legion eklentisi, benim için efsanedir. bu paket ile oyunda bir çok güzellik olmasına rağmen şuan ki gelecek olan paket ile o kadar da güzel duygularım yok. bir pve oyuncusu olarak pvp tarzına dönüştürülmesi pekte benim için güzel değil. lakin bir ekiple beraber her gün oynuyorsanız bilin ki kopamıyorsunuz. vesselam sosyal bir oyuncu ise niz ve mesleklerden para kasıp prepaid almıyorsanız, avro nun yükselmesi ile prepaid ödemesi gereğinden fazla artmıştır. zira bir avro 7,96 anasını sattem.

world of warcraft

(bkz:wow) da yeni paket ile yeni hareketlenmeler devam etmektedir. bence yer yüzündeki hikayesi en güzel olan oyun. kendisinin ait olduğu haritayı bir binek ile gezmeye çalıştığınızda 6 ay gibi bir süre aldığını belirtmek isterim ki tek bir harita üzerinden oyun bitmemektedir.

ha bir de bu aralar bir genişleme paketi daha çıkartıyorlar.

world of warcraft battle for azeroth

otobüs koltuğu

oturduğunuzda pekte rahat olamayacağınız uzak mesafelerde daha da rahatsız hale gelen oturak. tabi ki bunun bir de lüx versiyonları var ki o da bu saydıklarımı tamamen dışındadır. hani az daha fazla para vererek totomuzu rahat ettirebilirsiniz.