boris johnson

londra belediye baskanligindan ingiltere basbakanligina gelen adam. ingiltere'de disisleri bakanligi da yapmisti kendisi. Theresa May'İn gorevi birakma kararinin ardindan iktidardaki muhafazakar partinin basina secildi kendisi, bu sayede basbakan oldu.

aynı zamanda bu kisinin buyuk dededi hem türk hem de müslümanmis. Boris Johnson'ın büyük dedesi, Osmanlı'nın son döneminde Dahiliye Nazırlığı yapmış Ali Kemal'miş.
bundan bir hafta oncesine kadar "ingiltere'de onlem almayacagiz, doğal bagisiklik yontemi deneyecegiz" dedikten 3 gun sonra sokaga cikma yasagi ilan eden ingiltere basbakani. simdi de coronavirüs testi pozitif cikmis.

e noldu doğal bagisiklik, gelmedi mi sana? insanlarin hayatlari üzerine karar vermek ne kadar da kolaydi degil mi?
boris londra'da baal tapınağının kopyasını açıyörefendim işidciler gelmiş de palmira'daki orijinal baal tapınağını yıkmış , dünya kültür mirası falan felan..

sorma ya.. işid'i de benim dedem kurmuştu zaten bilion mu..kültür mültür hikaye tabi. maksat büyük patronun beton israfını londra'nın göbeğine dikebilmek. baal dediği şu arkadaş oluyor
borisim hastaneye kaldırılmış da mış mış da mış mış.... bir sataniste güvenmicez de kime güvenicez icabında..

kesin üç beş güne iyileşir, veya "boris öldü" yaparlar biz garibanların içine daha bi tırsı salmak için, ya da kim bilir belki gerçekten öldürürler.. kurban hesabı.. iyi de olur.. siktirip gider bu dünyadan, çekilecek kahrı mı kaldı buraların?

güzel dostlar bunların hepsiyi "yalancıyı sikmeme" kuralımızdan dolayı oluyor.. inan samimi söylüyorum yalancıyı yatırıp anında ifadesini alsak bu kadar yüzsüzce yalan söyleyemezler.