blutv

az once vatanım sensin isimli diziyi bir arastirayim nereden izlenebiliyor ogreneyim istedim, google beni kanal d'nin sayfasina, kanal d ise blutv diye bir yere yonlendirdi. bakmisken bir de burasi neymis onu bir arastirayim istedim, meger yeni kurulan d-smart'a ait olan netflix benzeri bir platform kurmuslar. aylik 6tl civari bir abonelik ucreti var ve denemek isteyen icin ilk ay beles. hatta eger samsung uyesiysen ilk 3 ay belesmis. bunyesinde diziler filmler falan bulunuyor ve reklamsiz.

https://www.blutv.com.tr/

fiyat etiketi editi: aylik 9,90 mis.
incelendiğinde sadece kanal d dizileri ve yabancı dizilere yer veren ama bulunan dizilerin tüm bölümlerinin bulunduğunu ve 1998 yapımı ruhsar'ın bile bulunduğunu belirtmekte fayda var.
http://blutv.com.tr adresinden uşalabileceğiniz, yasal yoldan içerik izleme sistemi.
d-smart blu'nın evrimleşmiş hali. aylık 6.90tl ödeyerek 'sınırsız' içeriğe ulaşılabilmektedir. şu ana kadar 10 bin saate yakın premium içerik eklenmiş. ilk ay ücretsiz. android ve ios uygulaması var. nisan ayında apple tv ve smart tv uygulamaları da yayınlanacak. film, dizi, spor, çocuk, belgesel, yetişkin ve canlı yayın kategorileri bulunuyor. fikir güzel, fiyat ucuz ancak içerik ve altyapı eksik. netflix'e rakip olmak için daha yolu var.
(bkz:netflix) (bkz:streaming)