blackberry messenger

efenim blackberry dediğimiz gavur icadının diğer blackberrylerle iletişmesini sağlayan özel bir messenger şeysi. kısaca bbm diyorlar buna. anlamayıp ben gibi bmw olmasın o diye sormayın. çok pis göt olursunuz.
blackberry kullanıcıları arasında ücretsiz olan hadisedir. kullanılan cihazın kodunu kullanarak yapılan yazı$malardan telefon hattınız hiç bir $ekilde nasiplenip size fatura edemez bunu.

süper bi’$e.
teorikte bedava olan ama hattınıza şuan için min. 29 lira olan data tarifelerinden birini almadığınızda kullanamadığınız, kriptolu gönderilerden dolayı mesajların 3. kişiler tarafından deşifre edilemediği ve de bu yüzden abd’nin sike sike bu kriptoları aldığı ve türkiye’nin isteğine ise hassiktir cevabı verilen bir telefon uygulaması.
blackberry marka telefon kullananların aynı marka telefona sahip kişilerle aralarında; aylık internet servisine ödenen bir ücret karşılığında, bedava ve sınırsız mesajlaşmasını sağlayan; aslında iş adamları için pazara sunulan fakat günümüzde tikicanlar tarafından "nbr bebişim" şeklindeki yazışmaları konu alan mesajlaşma servisi.
mesajlarınızın izlenmediğine emin olmak için kullanabileceğiniz tek hızlı mesajlaşma uygulaması.