bilgi sözlük ve erhan güleryuz buluşması

bilgi sözlük tanıtım turları çerçevesinde erhan güleryüz bilgi sözlük üyeleri ile buluşuyor.

ayna’dan yansiyanlar programı her hafta cumartesi günleri saat 23.20-00:30 arası istanbul tepebaşı stüdyoları’ndan trt-int ekranında canlı olarak izleyicileriyle buluşuyor.

sunuculuğunu erhan güleryüz ’ün yaptığı ve ayna grubu orkestrasının eşlik ettiği canlı performansların gerçekleştirildiği program, her hafta birbirinden ünlü sanatçılara, tiyatro ve sinema dünyasından birçok değerli konuğa ve yurt dışında kendi alanlarında çeşitli başarılara imza atmış ünlü grup ve topluluklara ev sahipliği yapıyor.

erhan güleryüz ayrıca 10 mayıs cumartesi akşamı yapılacak programına katılacak bilgi sözlük üyeleri ile özel bir sohbet gerçekleştirecek ve bilgi sözlük üyeleri açacakları www.bilgisozluk.com pankartlarıyla sözlüğün tanıtımına katkı verebileceklerdir.

katılacak arkadaşlar jedimize mesaj atabilirler. program saati geç olduğu için isteyen yazarlar programa aileleri ile birlikte konuk olabilirler.

(katılacak olanların saat 22:20 de trt taksim tepebaşı stüdyosunda olmaları gerekmektedir.)
10 mayis cumartesi gunu galatasaray lisesi onunde saat 21:00 de bulu$ulacak ve akabinde tepeba$inda bulunan studyoya gidilecek.pankart acmak serbestmi$ bu sebeple daha onceden kullandigimiz pankart kullanilacak ve yanisira kartonlara daha pek cok $ey yazilabilir.

ote yandan erhan guleryuz ile canli yayinda bilgi sozluk hakkinda sohbetler de yapilacakmi$.

katilacak(kesin katilim $arti ile) arkada$larin bu ba$lik altina nicklerini yazmalari onem ta$imaktadir.
cumartesi günü bilgi sözlügün reklamının yapılacagı programdır. bir taşla iki kuş misali hem sözlügümüzü tanıtacagız hemde erhan güleryüz’ ün sesinden sarkılar dinleyebilecegiz
kendi adıma 3 kişi ile katılmayı düşünmekteyim ya da coluk combalak kimim varsa toplayıp getirecegim.

not : gelmeyen jedi tarafından yolunacaktır ve evet bu bir tehtittir.

gönülden katılmak istediğim fakat bazı lojistik sorunların yanı sıra kalacak yer sıkıntımında bulunması sebebiyle televizyondan izleyeceğim programdır.

anında gelen düzeltme:prıgram değil buluşmadır o. çok süper oldu.
bir grup bilgi sozluk’lunun yine de gitmeye karar verdigi $ey.saat 21:30 sularinda galatasaray lisesinin onunde olunacak.gelmek isteyende telefon numaram varsa ula$ir bana, yoksa bulur ya da ne bileyim.
saat 21 30 da galatasayar lisesinin onunde bulu$uldu.amac programa gitmekti
oysa bulu$maya gitmeden once saviela beyefendi geldi beni evden aldi ve yolda giderken $unlar konu$uldu.

+abi sikerim programi ya manyak misin? cumartesi gecesi millet eglenio biz trt int isminde bir kanalda programa mi gidicez.icelim olm en guzeli.
-he valla oyle yapalim bence de.kim izler lan o programi.

bu konu$malardan sonra galatasaray lisesinin onune gelen $ahislara da ayni $eyler telkin edildi ve program siktir edilerek direk party e akildi.oh$.
#788111
bu entryden sonra istediğim gibi yazarım artık..

abi kimdir erhan güleryüz ya? kim ne yapsın erhan güleryüzü de gidip kendisiyle buluşsun. sözlük ahalisinin sosyal statülerine, zevkleri ve yaşam biçimlerine aykırı bir buluşmaydı bu, dolayısı ile elde patladı. işin reklam kısmı vardı tabi ama reklam yapıcaz diye böylesi bir buluşmayı normal olarak çoğunluk iplemedi. programa gitmekten vazgeçip alkolizm harekete katılan tüm bilgiçleri canıgönülden kutluyorum. tebrikler hepinize.
organizasyonu yapanların dahi önemsemediği gerçekleşmemiş buluşma.hadi bunu anladık da madem önemsenmiyordu siklemeyenlere ne diye birlik-beraberlik nutukları çekildi?
bu organizasyonun iptali bana bir $eyi anlatti;

aslinda insanlarimiz bu bulu$maya gelmek icin super heveslilermi$ ve bulu$ma iptal edilince de kahirlanmi$lar, uzulmu$ler, dertleri sorunlari kabarmi$.

bulu$ulan yerde 4 ki$iydik, sadece 4.madem o kadar hevesliydin de neden bir kac satir yazi yazamadin demezler mi adama? sonra vay efendim organizasyon iptal edilmi$ de hani beraberlik birliktelik nutuklari da $unlar bunlar.

toren bittikten sonra davul calmak gibi bir $ey bu.zerre inandiriciligi olmayan sudan sebepler, tinilar.eminim ki hepiniz de trt int’in ba$ina gecmi$sinizdir zaten dun gece elde kumanda ile.
insanlar buluşmaya gelmek için süper hevesli olabilirler.aynı insanlar trt int te, erhan güleryüzlü bir programa gitmek istemeyedebilirler.farklı bir buluşmaya can atabilirler ama yine aynı insanlar.doğaldır.