bilgi sözlük 2 yaşında

kutlamaların merak içerisinde beklendiği olaydır. jedinin sözlük semalarında havai fişekler patlatması ve spoiled ile beraber tokuşturacakları şampanya kadehleri gözümde canlanmıştır bile.

ayrıca "girilen her entrye 2 puan verilmesi", "gün boyunca gammaz yapılamaması", "50 karakter kuralının bir günlüğüne kaldırılması" gibi fantaziler de hayallerimi süslemektedir. lakin jedinin hırlayarak sağ köşeden "yavaş süslesin saçı başı dağılmasın" dediğini duyar gibi oldum şimdi.
evet $imdi de bilgi sözlükten canlı yayındayız!
bugun 2. ya$ına giren bilgi sözlük yazarları zıvanadan çıkmı$ çıldırmı$ durumdalar halk panik içerisinde.sözlüğün kurucusu independence nickli ki$i kendini fatih ürek sanmakta ve etrafta independence ürek nickiyle dolanmaktadır.sözlüğün moderatörlerinden pixie ise en son kır belimi $aziye nickiyle görülmü$tür.sözlüğün ağır toplarından maliyeci an itibari ile jedi terbiyecisi nickiyle endam eylemektedir.sözlüğün martı feti$isti insomnia jim prens adnan,anka ku$u ise recep tayyip erdoğan nicki ile gorulmektedir.
bilgi sözlükte doğum gunu munasebetiyle patlatılan havai fi$ekler mazallah elde falan patlamazsa tekrar yeni haberlerle burada olacağım.ben muhabiriniz goetica ku$um aydın nickiyle uganda’dan bildirdim.
aman da aman hanimiş 2 yaşındaki hali. baksana babası yanaklara. pek bi tombişmiş o zaman. kaç kere dedim sana şu çocuğun önünden onu yemem bunu yemem deme diye ama dinletemedim ki. o arkada kolukta oturan da annen mi. gene kasım kasım kasılıyor koltukta. ay neyse ne güzelmiş benim sözlüğüm. ayyy yerim ben onun iki yaşındaki halini.

o zamanlar hala bez kullanıyoduk sözlüğe di mi necati?
kurulmasından çok sonra bir takım indükleyici güçler sayesinde dahil olduğum bilgi sözlük macerasının 2. senesini doldurduğu ve hepimizi nice heyecan ve sevince gark ettiğinin açıktan açığa haberidir. nice yıllara inşallah.
nice yıllara kazasız belasız inşallah bilgisozluk. ricam şöyle sitenin köşesinede bir maşallah yazısı bir de nazar boncuğu...
0 /