barbaros şansal

her ne kadar tipi biraz degisik olsada gercekten icten konusan bilgili insan. kendisi ayrica cok mutevazidir...
her daim terzi yamagi oldugun soyler durur. ne olursa olsun severim kendisini.
dunyayi sikine takmayan modaci. hani bir ba$kasi onun kadar bilinen bir insan olsa azbucuk hareketlerine sozlerine dikkat eder ama yok arkada$, bu adam oyle degil. son facebook fotografinda almi$ yanina 2 kafa dengi arkada$ini, objektiflere uzatmi$lar kollarini, nah yaparak selam veriyorlar insanlara. giydigi de yaki$iyor ha, bayildim adama valla.
sicaklardan olsa gerek, iyice kafayi siyirmi$ kendisi. dun altina bir tane bebek bezi baglami$, sirf o halde resim cektirip facebook’ta yayinladi. allah akil fikir amin.
evinin bahçesinde beslediği;barınaklardan alınmış ve özellikle ayakları,patileri yaralı,sakat köpeklerini gördüğüm an gönlümü kazanmış olan moda insanı.
emniyet aciklama yapmis biz almadik diye ama sivil birileri tarafindan evinden alindigina dair ifadeler var. avukatlar da aciklama yapti emniyette kaydi yok hatta gozalti listesinde ismi bile yok diye. kimse de kendisine ulasamiyor. kacirildigina dair ciddi $upheler mevcut.

umarim bir emniyet yetkilisi cikar biz almisiz ya der de rahatlariz.
ak$am kacirilmi$ sabah serbest birakilmi$.

kotu muamele gormemi$, sadece konu$mu$ kaciran ki$iler ancak ne konu$tuklarini $ansal henuz aciklamami$. $ikayetci de olmami$ ayrica, garip. saglik durumu iyi, evine donmu$;

http://www.odatv.com/n.php?n=barbaros-sansal-kacirildim-0408131200
muhalifligin bokunu cikartan sahis. agzina diline hakim olamadigi icin kktc'den sinirdisi edildi, muhtemelen ataturk havalimaninda da gozaltina alinacaktir.

sebep turkiye cumhuriyeti'ne alenen hakaret etmek. ilgili video su;

bu beyin fukarasini savunanlar var, alenen hakaret ediyor adam, sizin meşrebiniz genis olabilir, biz de domuz kani yok, kendimize hakaret ettirmeyiz.
kafan guzel icmis icmis bokunu cikarmişsin barbo, sen kendin bogul o bokta.
kıbrısta sınır dışı edilmesine yol açan söylemleri ajitasyon koksa da hukuki bir konudur, muhatapları hukuki mercilerdir. aprona kadar girip adamı dövmek hukuk devletinde olamayacak şeydir. hukuk gereğini yapmaz ortalığı boş bırakırsa herkes kendi hukukunu uygular.kaos olur.tüm olaylar zinciri düşündürücü.kim neye hizmet ediyor.
aprona kadar girip dovme soylemi biraz sacma geldi, ucaktan inen yuzlerce kişi ucaktan inmek icin barbo ile ayni yeri kullaniyor, ucaktaki yolculardir onlar.
bir an gaza gelip şuursuzca şeyler söylemiş bir şuursuz ama bu demek degildirki üzerine çullanıp ağız burun dağıtalım. neden asla gelişemeyeceğimizin basit bir örneği oldu. yakalananlardan biri yanlış hatırlamıyorsam milli duygularım coştu o yüzden dövdüm demiş. salak! salak! salak! sen kimsin e be salak!
0 /