avril lavigne

cok tatli bisi.coraplarina hayranim kendilerinin.ilk kasedini cok duyduk sagda solda ama yeni kasedi pek tutmadi sanirim.
kliplerinde de goruldugu uzere parcalari vasat kendisi cici olan sarkici.tabi kartla$tigi zaman ne olur bilinmez.
ilk cikardigi album ’let go’ ile dunya’da en cok satanlar listesinde 3. siraya yerlesen, yakinda evlenecek olan genc sarkici. 2 album cikarmistir. diger albumunun adi ise ’under my skin’dir..
tum bestelerini kendi yaptigi ilk albumu let go ile sadece amerika’da 3 milyonun ustunde satisa ulasan,yine ilk single i complicated ile 2002 mtv muzik odullerinde "en iyi yeni sanatci" odulunu kazanan hatun kisi.
"kizlar punk yapamaz" gibi asla degismez, tartisilmaz, uzerinde bile durulamaz yuce kuraldan dolayi asla punk’ci olamayacaktir, ancak yine de konu hakkindaki azmi sayesinde takdirimizi kazanmistir.
mtv prensesi kizimiz bu sefer de chop suey sarkisina cover yaparak mukemmel surette tasak gecmistir s.o.a.d. la. boyle mukemmel bir sarkiya yapilan saygisizliga yuh.daha sonradan yaptiklari rezilligin farkina varmislardir ve bir de gidip soad’dan ozur dilemislerdir.kalkıp ’ben yeni jenerasyonun sid vicious uyum deme cüretini kendinde bulan terbiyesiz yeni yetme budala müzisyen müsveddesi.müzikal yeteneğin m’si olmadığı,canlı performanslarında rezalet bir sese sahip olduğu,şarkı yazmaktan ve söylemekten anlamadığı,doğru düzgün gitar çalamadığı ve knockin on heavens door gibi bir klasiği sıçıp batırdığı halde halen daha ortalarda laf attığı pop prenseslerinden beter biçimde yüzeyselce dolaşması düşünme sebebi.kim ki kendinde bu cüreti buluyor?sen kim sid kim ey g.tü b.klu yeni yetme punk özentisi popçu kız?bu işler öyle caka satmakla olmuyor,içerik önemli içerik.ukalaca konuşmasa belki sempati duyulabilirdi diycem ama dersem gerçek müziğe ve müzisyenlere ihanet etmiş olucam...
0 /