atlasglobal'in köle isaura'ları

"SHGM'nin son 2-3 aylık uçuşlarımızı incelemesi en büyük arzumuz. 6 gün üst üste sabah 10:00'da eve gelip akşam 19:30'da tekrar alındığımız ve tüm gece boyunca uçup bir yolcuya su geç geldi diye yada o kadar yorgunlukta belkide anlık her zaman yüzümüzde olan gülümsememiz in olmaması yada yolcunun bana yemek vermediler diyip sırf şikayet etmek için yalan söylediği ve bir kere bile dinlenmeden yargısız infaz edildiğimiz bir yapıda çalışıyoruz.
Yoğun iş temposundan sağlıklarını kaybedip SHGM tarafından kabul edilen hastanelerden alınan raporlarımız bile şirket doktoru tarafından iptal ediliyor. Şirket doktoru bunu bizi görmeden muayene etmeden yapıyor yada yaptırılıyor. Şirket doktoru raporu onaylamazsa onaylı hastaneden aldığımı rapor geçersiz kabul ediliyor ve uçuşa gitmezsek ihtar verilip sicilimize işleniyor".

alintidir.
skimsonik üniversite bitirip sırf boyu uzun olduğu için ve cabin crew slides armed and cross check diyebildikleri için 6000 - 7000 maaşla dünyayı gezip istediği ortamlara girip çıkan hostes veya hostların söylemidir.
höst