atilla taş

tutuksuz yargilaniyordu, hakkinda "Anayasal düzeni ortadan kaldırmaya teşebbüs" ve "Türkiye Cumhuriyeti hükümetini ortadan kaldırmaya teşebbüs" suçlarından 2'şer kez ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası talep edildi. bizim ham cokelek'e isnat edilen suclara bak.
simdi bu arkadas tutuklu ya, hakkinda bir iddianame hazirlanmis. iddianamede bulunan ozellikle bir suç delili tuyler urpertici. megerse adam deccalmis, megerse atilla taş fethullah gulen'e gunah cikarttiracak kadar kotu bir şeytanmış.

iste suc delili;

"şüpheli atilla taş'ın 15 kasım 2014 tarihinde "edison bugünleri görse ampülü icat etmezdi" şeklinde paylaşım yaparak hükümet aleyhinde kamuoyu oluşturduğu değerlendirilmektedir."

be hey gafil, galileo'dan ornek ver, tesla'dan ornek ver(yok tesla da sakat), ne bileyim graham bell den olsun picasso'dan olsun da vinci'den olsun, bunlardan ornek ver. sana mi kaldi ampüllü mampüllü cumleler kurmak ornekler vermek zindik!

aslan adaletim, cok iyi isler basariyor. hayranlikla ilgiyle ailecek takip ediyoruz.

ps: simdi ailecek falan yazdim, anami babami iceri almasinlar da "siz oglunuzla bir olmussunuz, bizimle tasak geciyormussunuz" diye. allah korusun.

https://twitter.com/barisyarkadas/status/844631163406729216
sevilir ya da sevilmez o ayrı mesele ama adaleti şahsi duygulara göre ister ve yorumlarsak hata etmiş oluruz.bu adamı gereksiz ve sosyal medya üzerinden prim yapmaya çalışan birisi olarak görüyorum, kendisine karşı da hiçbir zaman sempati duymadım. fakat bu kendisine karşı uygulanan hukuksuzluğa oh olsun dedirtmez, kimseye de dedirtmemeli.bugün başkaları için göz yumdugumuz adaletsizliğin yarın bize de uygulanacağını unutmamalıyız.
"Örgüt hiyerarşisine dahil olmaksızın örgüte bilerek, isteyerek yardım etmek" iddiasi ile tutuklanip cezaevine gonderildi.
adama seneler boyu nefes almaksizin giydirdik her mecrada ama pek cogundan farkli cikti ya la adam. misal simdi de twitter'da numarasini verenlerin bayramini kutluyormus. kendi numarasindan arayip bayram kutlayip ne zaman istersen beni arayabilirsin falan diyormus. e guzel seyler bunlar. tebrik ederim.
zamaninda nasil ta$ak gecmi$tik biz bu adamla, $imdi nasil bir profil ciziyor. nereden nereye. son donemlerde soyledigi her $eye imzami atarim rahatlikla.

https://www.facebook.com/photo.php?v=10152359425904810&set=vb.16007349809&type=2&theater
muzik yapmasin, parti kursun oyum direkt kendisinin.

son tweeti $u $ekilde;

"ne iş yaptığımı sormuşlar, eskiden şarkı söylüyordum, şimdiyse doğru söylüyorum."
son derece guzel bir sarki hazirlamis sevgililer gunu icin, ben cok eglendim dinlerken ve izlerken. adami yunanistana itelerken hata yaptik sanirim.
0 /