atilla taş

ham cokelek $arkisi ile piyasaya cikan ki$i.ardindan bakti ki popularite coktu bitti gitti, hemen "benim annem kim" muhabbeti cikartti ortaya..bir sure o $ekilde idare etti ama fazla uzun surmedi dogal olarak.akabinde "ben uyu$turucu kullandim, $unu yaptim bunu yaptim" soylemleri ile bir sure daha gundemi me$gul etti gundem yaraticilara malzeme oldu.ha bu arada atlamamak lazim ki "benim annem kim annemi bulun bana" muhabbetinden hemen once bir de "bu cocuk benim cocugum mu" muhabbeti cikartmi$ti yanli$ hatirlamiyorsam.sonuc olarak tum bu salak sacma gundem malzemeleri tukendi allaha cok $ukur.$imdi yeni salakliklar bekliyoruz turkliye cumhuriyeti vatanda$lari olarak.
bir televizyon programında "i don’t care ımda bile değil" şeklinde cümle kurmuş ve böylece kendisi hakkında bir çok bilgi edinmemizi sağlamış yarım adam.
popüler kültürün yaratmış olduğu balon ünlülerindendir kendisi, tek şarkı ile yakalamış olduğu sözde şöhreti devam ettirememesi sebebi ile bunalımlardan çıkamayan ülkemizin nadide popçusu...
bir japon’a aşık oldum.asarimasu,takarimasu gibi garip garip söleri olan bir şarkıya sahip geçmişte çok ünlenen gereksiz popcu.
2009 yılında albüm çıkartmıştır kendisi. ismi de çikolata hadi bakalım derken dinlemeye başladık ne görelim, pardon duydum? albümdeki deli isimli bir şarkı var, beyfendi albüm kartonerinde söz ve müziği benim demiş, çalıntı bu şarkı. hemen soluğu telefonda aldım aradım müyapı şikayet ettim kendisini ilgilenceklermiş söz verdiler. neysem, deli isimli şarkının orjinal versiyonu 1998 eurovision şarkı yarışması birincisi dana international’ın 2007 yılında çıkarmış olduğu hakol ze letova albümü’ndeki seret hodi(indian movie) şarkısı. atilla’nın söz ve müzik benim dediği şarkısı 57. saniyeden sonra tamamiyle dana international’ın şarkının ritmi, ve nakaratıyla beraber tümden birebir aynı.
67 yaşında, şeker ve tansiyonu olan bir abimizi döven bir de üstüne arabasına binip kaçan kişi.

dövme sebebi ise amcamızın kendisini emniyet şeridinde gittiği için uyarması.

keşke yaşı yaşına, dengi dengine bir adama karşı deneseydin marifetlerini sayın taş.
sokakta yetisen birinin adab-i muhaseret kurallarini skip atmasi cok normal. adam da dover; emniyet seridini de ihlal eder; ondan bundan cocuk yapar basindan savar; kufur eder. yapar yani.
0 /