alt

http://www.altmosfer.com grubun demosunu indirebilirsiniz.
zamanin birinde kurulmus turk amator grubu. akil sir ermez boyle bir grup nasil hala amator. turkiye standartlari disina tasmalari gerekiyor sanirim. boyle bir piyasada harcanabilirler cunku..
2002 yilinda battle of the bands birincisi olup, ayni senenin kasim ayinda "ac kanatlarini" isimli bir demo cikartan ve gectigimiz sene dahilinde album formatindaki "ikinci dönem"de yine herkesleri mest etmis, h2000, rockistanbul, creamfields gibi bircok unlu festivalle birlikte shaft, studiolive gibi yerlerde sahne almis ve universite senlikleri dahilinde dinlenebilmis guzel gruptur.

vokalde orkun tuzel, gitarda su siralar vatani gorevini gerceklestirmekte olan okan sargin, davulda sertan sogukpinar ve basta batu orcaldan sonra kadir keskin ile yollarina devam etmektedirler.

siyah isimli sarkilarinin klibi dreamtv’de dönmektedir. henus herhangi bir sirketin etiketi altinda olmamalarina karsin isismleri underground piyasada hatri sayilir bir topluluga ulasmis haldedir.

hem baska neyimiz var ki hayallerden? (sen - alt)
alt gr tuşundan farkı " tuşuyla birlikte basıldığında < simgesini çıkarmamasıdır. buna 1 tuşuyla birlite basıldığında > simgesini çıkarmaması da eklenebilir.hatta bu liste uzayıp gidebilir.
ctrl ile yalnız başına basıldığında alt gr görevi gören tuş.baya faydalı.

evet yalnız başına demekte fayda var.ctrl + alt + del tuşlarına basıldığında çıkan görev yöneticisi alt gr + del tuşalrı kullanıldığında çıkmıyor.

iş bu entry hazırlanırken yayında ve yapımda emeği geçen mitili ye de teşekkürler.