adet doneminde seviştim kizligim bozulmus mudur

yurdum genc kızının güzin abla’ya yönelttiği abidik gubidik sorularından biridir.sevgili ablacığım, çok zor bir durumdayım ve kafam gerçekten çok karışık. bu sorunu çözse çözse güzin abla çözer dedim. size yazıyorum.

lütfen beni bu zor durumdan kurtarın. ben bundan bir süre önce bir erkek arkadaşımla seviştim. o sırada adet dönemindeydim. ne olup bittiğini çok iyi hatırlamıyorum. kızlığım bozulmuş mudur bilemiyorum. şimdi ise canımdan çok sevdiğim biri var. ne durumda olduğumu bilemediğim için çok büyük bir bunalımdayım. acaba adet döneminde seviştiğim için kızlığım bozulmuş olabilir mi? bozulduysa bunu nasıl anlarım? doktora gitmeye cesaret edemiyorum, çünkü hiç gitmedim. ve doktor düşüncesi bile beni ürkütüyor. ne olur yardım edin. üzüntüden ölebilirim. rumuz: düşüncelicanim kızım, hemen de ölüverir mi insan? dur bakalım, ölmek de ne demek? ne de çabuk pes ediyorsunuz. her şeyi ölümle kalım arasında görüyorsunuz. bazı düşüncesizlikler yaparken aklınız nerede? şu adet dönemleri hakkında hiçbir şey de bilmiyorsunuz. güzel kızım, adet kanamasıyla bekaret zarının yırtılması sırasında akan kanın birbiriyle hiç ilgisi yok ki. adet sırasında seviştiğin zaman bekaret zarının o küçük ve pembemsi kanamasını fark etmezsin, o kadar. sonuç hep aynıdır. yani adet dönemi senin bekaretini koruyacak bir engel teşkil etmez ki, benim güzel yavrum. bunu yüzlerce kez yazdım, ama hálá hep aynı yerde dönüp dolaşıyoruz gördüğüm kadarıyla. bu sorunu en iyi çözümleyecek olan, bu sevişme sırasında (belki de çok fazla derinlere gidilmemiştir) bekaretini kaybedip kaybetmediğini sana söyleyecek elbette ki bir uzmandır. jinekolog yani kadın hastalıkları doktorundan korkman çok yersiz kızım. bir kadın olarak yaşamın boyunca onlara ihtiyaç duyacaksın. yine de sana çok babacan ve çok şefkatli bir doktor önereyim. bu korkunu yenebilmen için. seni bu konuda rahatlatacaktır. dr. macit ardağ. istanbul nişantaşı’ndaki muayenehanesinin telefonunu 118’den alabilirsin. umarım endişelerin yersizdir.

http://hurarsiv.hurriyet.com.tr/goster/haber.aspx?viewid=310971


(ara:akıl)
(ara:fikir)
"sevgili dusunceli,
bu durumda dusunmek, uzuntuden olmek yersiz. madem bir bok yedin, devamini getir. hayatin tadini al. hic bulamadim, ben sana bazi isimler verebilirim. nuri alco ve neydi antalya’li amigonun ismi? he iste o. telefonunu 11811 den alabilirsin. sana simdiden bol sevisgenli gunler." dedirten durum. gulunesi.

(bkz:alternatif guzin abla cevaplari)
adet döneminde sevişerek kızlığı bozulan hatunun bu durumu müdürüne söylemesi hadisesidir. şöyle ki;

x: adet doneminde sevistim kizligim bozulmus mudur

müdür: aferin canım.