a hbrin alman zdf haberi

rezilliğin öteki bir boyutuna ulaşan ve nasıl birilerinin gözüne girerim derdini hayat amacı haline getirmiş bir muhabirin zdf kanalı tarafından iplenmemezlik rekoru.
milletimizi alenen salak yerine koydukları haberdir.

beni asıl kahreden ise bu haberi izleyip,ikna olup alkışlayan çok ciddi bir kesimin olması.

biz bu insanlarla bu cehalet devrinden nasıl çıkacağız? endişeliyim hat safhada....
bunları oraya haber yap diye gönderip ceplerine harcirah koyandan mı, bu kanala uyduda ayrılan frekans sarfiyatından mı, bunları izleyip inananlardan mı başlayacağıma karar veremeyip noktayı koyuyorum, ama üç noktayı... anladınız siz onu!
cem yilmaz videolarindan daha komik bir video olmus. sanirim bu gergin ortamda insanlari guldurmek icin hazirlanan bir video, cok basarili gercekten. a hbr'i bu basarisindan oturu tebrik ediyorum, gozlerinden opuyorum.
(bkz:başkasının yerine utanmak). aslında yoo, ne utanacağız, müstahak bunlara. arkadaki fon müziği ile birlikte bir halt yaptıklarını sanıyorlar. zdf yöneticisi diye gösterdiği kişiye söylediklerine zaten kahkaha attım. oğlum haahaha. adam sanki onu anlıyormuş da bu da laf sokuyormuş sanıyor kendisini müptezel. bir de almanca biliyormuş gibi "hakaret eder bir biçimde konuşuyor." diyor lale.

(bkz:basın özgürlüğü var ya) (bkz:basın özgürlüğü)
(bkz:elleri cebinde)
(bkz:elleri titriyor)
(bkz:rahatsız oldular)
(bkz:kaba bir şekilde)
(bkz:onları rahatsız edeceğiz)
(bkz:bu mudur misafirperverlik)
(bkz:kameraman arkadaşım gösteriyor size)