7 nisan 2018 suriye rejiminin duma'da kimyasal silah kullanması

haberlere göre...

gerçeklere göre durum şu..

yavşaklık diye bir lig olsa ikinci sırada putin olur.


üçünç trump


birinciyi hepimiz biliyoruz.

ille de savaş çıkartacaklarsa bizim burada içimizi karatmamızın zaten bir anlamı yok.. değil mi?

rus halkında hayat yok. komünizm denen canavar rejimiyle tüm dirençleri kırılmış bir saflar ülkesi.. baştaki ne derse öyle.. üç aşağı beş yukarı ..

amerika'da işler farklı. amerika'da zaptedilmesi mümkün olmayan bir muhalefet var. son florida okul baskını siksiğinde youtube fazla mesai yaptı palavracı aktörleri ifşa eden kanalları kapatmak için.. valla biz aktör diyiliz filan diye tevelere çıktılar.. ama olmuyor.. amerika artık yemiyor.. cnn amerika'da çıkan reklamlar takma diş tutkalı, yaşlı bezi bilmem ne.. gençlerin siklediği filan yok ana akım medyayı..

savaş çıkar mı? zor.. kuzey kore denen feyk ülke ve başında şişko aktörle gerginlik denediler olmadı.. şimdi tekrar suriye'ye döndüler.. hayırlısı..

amerika'da kontrol edilemeyen bir muhalefet var ve her geçen gün büyüyor.. trump savaş çıkartırsa hele rusyayla filan ... ovvv.. onu o büzzük dudaklarından tutup sikerler.. sesini buradan duyarız..

dediğim gibi savaş çıkarmayı kafaya koymuşlarsa biz bir şey yapamayız.. paşa gönülleri bilir.. o yüzden gününüzü güzel yaşayın, zamanınızı iyi değerlendirin. korkunun ecele faydası yok..

savaş çıkmayacaksa da aynısı geçerli.. gününüzü güzel yaşayın, zamanınızı iyi değerlendirin.

bu yavşakları ciddiye alırsanız azar kudururlar.. o yüzden keyfinize bakın, siz siklemedikçe götlerinin üstüne otururlar..

siz gitar çalan şu iki laytı dinleyin en iyisi..
bu başlıktaki tüm girileri gör