5 ekim 2017 erdoğan gökçek görüşmesi

cumhurbaskani erdogan ile melih gokcek su dakikalarda cumhurbaskanligi kulliyesinde bir gorusme halindeler.

gonul ister ki erdogan ceksin gokcek'in ipini, en azindan ankara bir nefes alsin. zaten malum gectigimiz gunlerde erdogan'in gokcek'ten istifasini isteyecegi seklinde haberler dusmustu saga sola.

(bkz:cumhurbaşkanı erdoğan'ın melih gökçek'in istifasını istemesi)

insallah bugun bu haber nihayetine erer de ankara'da kismi bir hukumdarlik çökmüş olur.
gorusme sona erdi. hayirli haberleri bekliyoruz artik.

yalniz sanilanin aksine erdogan istifasini duyurursa ankara'da bir senlik havasi. cok komik olur cidden. erdogan ilk defa yuzumuzu guldurur, o derece.
beklenen istifa haberi gelmedi. melih gokcek'in twitter'dan yapmis oldugu aciklama su sekilde;

"Dün gece sayın Cumhurbaşkanımdan randevu talep etmiştim.... Bu gece görüştük...

Sayın Cumhurbaşkanıma Külliye'nin karşısına yapılacak müze ile ilgili projenin tüm detaylarını sundum...

Ayrıca Büyükşehir'in devam eden projeleri konusunda çeşitli bilgiler verdim... Kamuoyunun bilgisine..."
elinde kaset olduğu konuşuluyor kulislerde. bence kaset değildir o flash disk veya harici hard disktir. neyse konudan sapmayalım, kasetin içinde ne olabilir analiz edelim ;
1- Hırsızlık veya rüşvet videosu : Böyle bir şey olsa bile malum kişi geri adım atmaz. sonuçta daha önce de böyle şeyler çıktı. halk umursamadı. müslüman, çalsa da çalışıyor. bu yeterli bir tehdit unsuru değil.
2- Cinsel içerikli video : böyle bir durumda da halk ne kadar duyar gösterir kestiremiyorum. sonuçta dinimizin emri 2. kadını imam nihakıma aldım diye sıyırabilir sanki. 2 .kadın başkasıyla evliyse o zaman biraz ortalık karışabilir.
3- cia ile iş birliği videosu : Bence bundan da sıyrılmak kolay. Çomarlara açıklamayı şu şekilde yapabilir, cia bizi kandırdı, sonra hadlerini bildirdik falan.
4- din'e küfür eden video : işte bu noktada açıklama yapamazlar. yukarıda olduğu gibi millet 'anamı sik ama dinime dokunma' seviyesinde olduğundan dolayı en tehlikeli video bu olabilir. başka bir dine ayin yapılırken çekilen video veya din ile alakalı bir alay videosu malum kişinin fişini çekebilir.