4.5g'ye geçmeyen insan

vodafonedan mesaj geldi geç diye ancak telefonum akılsız olduğu için sallamadım. bana 4.5g verme, mektup yolla vodafone.
iddia ettikleri hızda bir şey indirmeye kalkarsak eğer bir kaç dakika içerisinde paketimiz bitiyor. bu saçma salak fiyat politikaları varken ne diye geçelim ki? şu an zaten yavaş diye yapamadığım eylem yok gibi. o yüzlen hızlı olsun diye ekstra bir çaba göstermeyi şu an için gereksiz buluyorum. video da izleyebiliyorum, müzik de dinleyebiliyorum mesela.. bu insan zorunluluk haline gelene kadar ben olacağım. akıllı telefonda dahi 6 ay kadar önce geçmiş bir insanım neticede.
gecmiyorum telefonun markasi ve modeli tutmasina ragmen gecmiyordur.
keyif,luks bence yapacak daha onemli isleri vardir.
hala ne işime yarayacak dediğim için geçmiyorum kalkıp ayı gibi download yapacak değilim
spotify mail gibi uygulamaları da sorunsuz kullanıyorum telefonla konuşurken kaç sene oldu karşımdakini net duyabiliyorum
o zaman gereksiz
geçmedim, telefonum elvermedi.. gerçi suan bile internet paketim yeterli gelmiyordu, 4.5g ile millete ne kadar fatura girecek getirileri faturasına değecek mi görüp ona göre hareket etmek gerek.
+1 imle katildigim insan toplulugu.

sim kart tamam ama telefon 4,5g yi tanimiyormus. en az bir level ustu olmasi laziim telefonunun. lan zaten evden disari cikan adam da degilim ki, napacam 4,5g yi evde mis gibi wireless takiliyorum. erteledim bu plani simdilik. 7 / 8g civari gecerim artik.