3 şubat 2018 36 ncı chp olağan kurultayı

muharrem ince'nin kilicdaroğlu'na karsi yaristigi kurultay.

ince normalde aday adayi olabilmek icin yeterli imzayi almisti ama mukerrer imza iddialari cikti ortaya. 49 adet mukerrer imza oldugu soyleniyor. ince'nin aldigi imzalardan 49 tanesi düşerse aday adayi olamayacak.
mükerrer oy

yani x delege hem muharreme'e imza vermiş hem kemal'e imza vermiş.

ihtimal 1: x delege iki farklı imza verdiği için, muharrem de bunun ortaya çıkacağını düşünemediği aptaldır.

ihtimal 2: muharrem imzaları topladıktan sonra genel merkez ekibi (ss birliği) delegeleri tekrar dolaşmış ekstra imza almıştır.. x delege "abi ben muharrem'e imza verdim zaten" dediğinde "sorun yok aslanım. akp bile bizim arkamızda biz kurultay günü mükerrer filan deriz goygoya boğarız.. at sen imzanı" denilmiştir..

bu nasıl anlaşılır? imzaların tarihinden elbette.. kemal açıklar işin aslı meydana çıkar.. da kemal'de nerde o göt..

kadıköy'de oturanlar varsa süper aptal kemal kadıköy'ü akp'ye teslim etmeden önce son bir kez özgürlük parkına gidip oturun, biraz oksijen alın..

eee.. istanbul'un orta yerinde 120 dönüm kupon arazi.. yerler orayı çiğ çiğ yerler..

çocuklarınıza da anlatmayı unutmayın ciğeri beş para etmez ne oldum delisi bir salak yüzünden bu kadar ağaç katledildi diye .. cami köşelerinde ırzına geçilen küçük çocukların da "kemal amca tuttu ensar sikti" olduğunu söyleyin..
mükerrer imza krizi nasıl aşılır?

a - muharrem 49 imzayı sahtekarlıkla yazmıştır. gereği yapılır
b - kemal ve ekibi mükerrer imza krizini götlerinden uydurmuştur, sıkışınca da "eheöe ehöee aştık biz krizi yaaa" diye medyaya maymunluk yaparlar...

maymunluk yaparlar

maymunluk