3 mayıs türkçülük bayramı

ilk defa duyduğum hede. türkçülük nedir ya? türkçülük, kürtçülük, alevicilik, çerkezcilik,ingilizcilik,culk,gulk...
3 mayis 1944’ta huseyin nihal atsiz’a acilan davanin 2. celsesi yapilmiştir.3 mayıs 1944’te türk gençliği bir volkan gibi patlar. türklük ülküsüne ve onun ideolojik lideri, hocası hüseyin nihal atsız’a sahip çıkmak için ankara adliyesinin koridorları, salonları doldurulduğu gibi adliyenin önü de yüzlerce genç tarafından doldurulur. topluluğun bir kısmı adliyede atsız’ı yalnız bırakmazken diğer binlerle ifade edilen büyük bir topluluk ulus meydanına doğru protesto yürüyüşüne geçer.

işte bu "3 mayıs" günü atsız’in da isteği doğrultusunda 3 mayıs 1954 tarihinden itibaren "türkçüler günü" olarak anılmaya başlanır.3 mayıs türkçüler günü budur.
3 mayıs basın özgürlüğü günü olarak kutlanır. türkçülük diye bir bayram olamaz bu ancak ota boka bayram yapan zihniyetlerin fantastik olaylarından biridir öyle olmaya da devam edecektir. türk anne ve babadan doğmuş olmanın bayram olma felsefesi nedir anlamış değilim. insanların işi gücü yok mudur? türkçülüğü kutlayana kadar dünya da ezilen sömürülen yok olan halklar adına emperyalist güçlerin oligarşik saldırılarına lanet yağdırsan daha önemli daha güzel birşey yapmış olmazmısındır? ne boktan adamsındır ki sen ırakta türkmen kardeşlerin öldürülürken, sömürülürken bayram kutlarsın ve gene ne sikimdirik bir insansın ki daha kendi değerlerine sahip çıkamayıp emperyalizme taşeronluk eden bir ülkede yaşayıp abd gibi bir güce karşı çıkamayıp, incirlik üssü gibi önemli bir üssü neredeyse peşkeş çekenleri gözardı edip bayram kutlarsın? sen ne ahlaksız bir adamsınki ekonomik bunalımlar yüzünden cinnet geçirip intihar edenlerin, sokakta açlıktan çöplerden ekmek yiyenlerin, bayramlarda torunlarına 2 ytl harçlık veremediği için hüngür hüngür ağlayan dedelerin mevcudiyetini oluşturduğu bir ırkın bayramını kutlarsın? bayram senin neyine be adam.
sedece belli bir kitlenin tanıdığı ve sevdiği bir şahıs olan nihal atsiz in isteği üzerine konulan makattan uydurma bayramı, bütün halkı alet ederek zorla kutlanmasını sağlama çabasıdır..bu mantığa göre bu akşam yapılacak beşiktaş-fenerbahçe maçını kazanan tarafın, bugunu kendi bayramı yapma hakkı vardır.
(bkz:buyrun burdan yakın)
tahminlerime göre biz türkler bu malum dişi kurdu (asena) ilk gördüğümüzde hayvancağız gebeymiş. bundan tam 9 ay sonra (ya da kurtlar için gebelik kaç ay sürüyorsa işte..) bu kurt tam 9 tane yavru doğurmuş. fakat malum ortalık kıtlıktan geçilmiyo. dişi kurtta uzak diyarlara göç etmeye, yavrularını özel okullarda okutmaya karar vermiş. bizim atalar da bu hayvanın bir yerlere doğru gittiğini görünce "ya bizi de gittiğin yere kadar atıversene" diye ricada bulunmuşlar. kurtta kabul etmiş ve biz kurt ailesiyle beraber ergenekondan çıkmış viyanaya kadar gitmişiz. işte o kurdu ilk gördüğümüz gün, takvimdeki tarih 3 mayısmış.
3 mayıs 1954 ten itibaren büyük türk nihal atsız beğ’in isteği üzerine kutlanmaya başlanan gündür.
3 mayıs" günü türkçülüğün düşünceden harekete geçmesidir.

damarlarında ki asil türk kanıyla gurur duyan herkese kutlu olsun.
çok ilginç bir başlık oldu. türkçüler diğerlerini,diğerleri türkçüleri eksiliyor.
allah var bende eksiledim şimdi diğerlerini. kusura bakmayın artık.
pantürkizm değildir ,
türkçülüğü inkar etmek ,
merco'ya binip , alman'a sövmeye benzer
kutlu olsun,

türkçülerin;
inayeti bol ,
yolu açık ,
kılıcı keskin olsun!!!
eskiden ne kutlardım be. taa ki şu fotonun ne derin anlamlar taşıdığına uyanana kadar.
sonuç: ırk,din,dil hatta insanoğlu'nun anlamsızlığı