2 mayıs 2018 cumhurbaşkanlığına aday olmam

Değerli yazar ve okuyucu kardeşlerim,
Ülkemizin son yıllarda yaşadığı zor dönemler ve darboğazlardan sonra,
Kişisel çıkarlarımı bir kenara bırakıp, ülke menfaatleri bunu gerektirdiği için 24 haziran seçimlerine Cumhurbaşkanı adayı olarak katılmaya karar verdim.
Bu süreçte desteğinizi ve dualarınızı esirgememenizi rica ederim.

Cumhurun Cumhurbaşkanı Adayı Greyfurt.

Not: (benim imzam kabul ediliyorsa) Daha şimdiden 1 imza hazır. Sakın ihmal etmeyin, bir kişi çok şeyi değiştirebilir...

not.2: değerli çiflikbank mağdurları, jet fadıl'dan bu yana düzenli olarak mağdur edilen biri olarak hissettiklerinizi çok iyi anlıyorum. bende bir çiflikbank mağduruyum ve sesimizi duyurmak için desteğinizi bekliyorum.
annem amerikada, dolayisi ile sanirim bu firsati kaciracak, sevgili greyfurt'a oy veremeyecek. benim oyum zaten kendisinin cebinde(50lik raki+ salgam suyu+ meze anlasmamiz karsiliginda), babama boyle bir teklifi goturdum "o kim? hdp'den falan mi yoksa?" dedi cevab veremedim.

kendi oyunun da sayilacagi kesin eger yanlislikla erdogan'a falan atmazsa. bu durumda 2 oy ile yoluna devam edebilir. yolu ışıkla dolsun.
Neyazıkki başvuru süresinin bugün dolduğunu az önce öğrendim. Üzülerek çekilmek zorunda kaldığım bu yarışta diğer adaylara başarılar dilerim. zaten başvuru parası olan 10.300 tl için, 10.250 tl eksiğim vardı. inşallah sonuçlar memlekete, millete hayırlı olur.

Bu zorlu mücadelede beni hiç bir an yalnız bırakmayan, her ihtiyaç duyduğumda yardıma koşan independence ve galahad'a teşekkür ederim.

http://www.haber7.com/siyaset/haber/2615044-sure-doldu-4-siyasi-parti-baskani-basvurdu